0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Линон Мекмулен 24 тркалезна столче без грб, сиво миење

Линон Мекмулен 24 тркалезна столче без грб, сиво миење

DEN 1260.00
Достапно за нарачка

Достапност

Создадете современ или класичен изглед во вашата кујна, јадење или домашен паб област со елегантна форма и стил на овој квинтесенцијален линон Мекмулен 24 "тркалезно столче без задниот дел. Слики дрвени нозе во рустикална фарма во финишот, даваат оваа учтива столица дополнителна сила, осигурувајќи години, осигурувајќи години од секојдневна употреба. На височина од 24 инчи, оставете 8 до 12 инчи за дозвола за нозе. Опапените квадратни нозе поддржуваат четири шини со стапала кои обезбедуваат стабилност и удобност. Оваа столица е доволно издржлива за жива кујна, но сепак елегантно доволно за поформално поставување. Линон Мекмулен 24 "тркалезна столче без грб, сиво миење направено од цврсто цврсто дрво. Рустикална финиш на фармата. Четири цврсти дрвени нозе за стабилност. Четири стапки за нозе за удобност и стабилност. Држи до 275 фунти. Висина на седиштето од 24 инчи совршена за паб маса или контра седење. Лесен за склопување. Собрани димензии : 12 "L x 12" W x 24 "D. бродови во една кутија.

За производот

Избор на клиент