0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чудо нација бебе и дете момче Француски Тери Зип Худи, маица и сет на облека за џогер, 3 парчиња, големини 12м-5Т

Чудо нација бебе и дете момче Француски Тери Зип Худи, маица и сет на облека за џогер, 3 парчиња, големини

DEN 319.68
Достапно за нарачка

Достапност

Трикратна игра на стил е сè со тотално симпатична и координирана и координирана сет на Худи, Теј и Јогерс. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 худи, 1 маица и 1 пар џогери. Карактеристики на качулка : прикачен аспиратор; Затворање на патент-фронт; џебови од торбичка; Мото детали за ракавите. Карактеристики на маицата : екипаж; кратки ракави; Графички принт од предната страна. Карактеристики на џогер : стилизирање на влечење; Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Француски момчиња за бебиња и мали деца, Тери Худи, маица и џогери со три парчиња од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент