0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Се прашувам нација мачка опашка од животински коцки за животни

Се прашувам нација мачка опашка од животински коцки за животни

DEN 175.68
Достапно за нарачка

Достапност

Повикувајќи ги сите loversубители на мачки !! Избришете ја вашата прекрасност со нашите чудо девојки на нација, меки кадифен мачки влечки. Овие влечки од мачки за мачки се исто толку пријатни и топли колку што се уникатни и симпатични, во кој има „неусогласен“ дизајн на мачки. Едната влечка се одликува со глава на мачки украсени со сјајниот лак и предните шепи на врвот, а другиот има заден крај и опашка на врвот, давајќи уникатен 3Д ефект! Горниот е покриен со мека розова кадифен, а влечкиот се одликува со стапало од пена покриена во кадифен ткаенина што дава удобна поддршка и не-лизгачки ѓон за да обезбеди влечење за мали стапала, без разлика дали се лепи дома или на спиење! Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Супер удобна, уникатно дизајниран лизгачки мавта со мачки. Несогласен дизајн кој дава 3Д ефект. Горниот е покриен со мек кадифен материјал. Полиестерска ткаенина постава за удобност и топлина. Пена од пена покриена со розова ребра со кадифен ткаенина. Не-лизгање ПВЦ надворешна плоча за влечење.

За производот

Избор на клиент