0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Машка империја на Лугс, како чизми од Оксфорд

Машка империја на Лугс, како чизми од Оксфорд

DEN 799.84
Достапно за нарачка

Достапност

Како еден од нашите Premier Classic чизми, се погриживме Империја Ло ВР да биде ваш избор по избор. Со барањата што секој ден ги носи, последното нешто што треба да се грижите е она што го носите. Чувствувајте се добро, изгледајте добро - и преземете го светот. Отпорна од гума од гума од гума, ве заснова, а флексија мемориската пена и перницата Ева, мидината против замор ќе ве одржува удобно цел ден. Флексастридна меморија за пена. Ева перница, средна анти-замор. Гума отпорен на аутсолип.

За производот

Избор на клиент