0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Гербер девојки панталони

Гербер девојки панталони

DEN 237.44
Достапно за нарачка

Достапност

Нашите бебешки панталони се совршени за да се мешаат и да се совпаѓаат со омилените тимови на вашето дете, врвови, џемпери и многу повеќе! Секој е дизајниран со нежна еластична лента за половината за лесно вклучување/исклучување. Имавме свои најважни работи самостојно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс за да не мора да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Овој пакет вклучува четири пара панталони за девојчиња со розова шема на бои. Панталони за девојчиња Гербер, 4-пакувања, новороденчиња-24 месеци. Вклучува четири пара панталони. Направено со супер меко, памучно ребро со лесна нега што е нежно на кожата на вашето дете. Измешајте и совпаѓајте со нашите тела, маички, додатоци и повеќе!. Шема на розова боја со цветни и ленти за уметност. Се одликува со нежна еластична лента за половината за лесна вклучена/исклучена и целодневна удобност. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #17.HET.25077 HOHENSTEIN HTTI. Ткаенина : 100% памучно ребро. Машинско миење / сушење суво. Увезени.

За производот

Избор на клиент