0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Среќен ден Медфорд Дамаск жолта позадина

Среќен ден Медфорд Дамаск жолта позадина

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Осветлете ги wallsидовите со оваа украсна позадина. Со живописна жолта нијанса и сложена шема на Дамаск, овој дизајн е навистина заслепувачки. Yellowолтата позадина на Медфорд Дамаск е лесна wallsидови, подготвена позадина. Подготвен лесен материјал за wallsидови. 20,5-во повторување, директен натпревар. Перење и стриптиран. 20,5-во долга ролна од 33 метри. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

За производот

Избор на клиент