0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Комплет за роденденска забава со еднорог фантазија за гости

Комплет за роденденска забава со еднорог фантазија за гости

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Секоја комплет за роденденска забава со еднорог фантазија содржи : 8 плочи за хартија за фантазии на еднорог, 8 таблички за десертни фантазии на еднорог, 16 салфетки за фантазии на еднорог, 16 салфетки за пијалоци со еднорог, пијалоци, 1 насловна табела за фантазии, 8 покритие за фантазии, 8 чаши за фантазии на еднорог и 24 бујни лавални разновидни коцки. Идеално за големиот ден на вашиот млад, овие партиски предмети ви овозможуваат да одите дополнителна милја! Без разлика дали барате плочи, салфетки или шарен приказ на таблети на забавата, овој комплет го покриваше. Комплет за резерви за роденденска забава 81 парчиња. Служи 8 гости. Тематски комплет за прибор е совршено решение за да им служите на гостите за роденденска забава на вашето дете.

За производот

Избор на клиент