0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Јакна за штит на глечер Шилд на Reebok Boys, големини 4-20

Јакна за штит на глечер Шилд на Reebok Boys, големини 4-20

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа јакна за Shield Shield на Reebok Boys е многу функционална за оние поладни денови. Има активно вклопување, со целосен преден патент и два странични џебови. Издржливоста и разноврсноста на јакните ќе го олеснат фрлањето на вашето малечко! Активно вклопување. Издржлив. Џебови. Целосно затворање на патентот.

За производот

Избор на клиент