0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време женски ками резервоар, 3-пакет

Време и време женски ками резервоар, 3-пакет

DEN 319.52
Достапно за нарачка

Достапност

Што е подобро од една неверојатна Ками? Како за три! Прилагодливиот Cami на Time и Tru доаѓа во три пакувања заштеда на пари, така што секогаш ќе имате подготвена да одите. Основа за положување, овој основен врв исто така изгледа одлично самостојно. Мора да се има во секоја сезона, овие врвови се сигурни дека ќе бидат почетна точка на многу сензационални погледи. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/37% модален/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три врвови на Ками. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. одговара : опремено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со тенки, прилагодливи ленти. Џебови : Ништо. Карактеристики : меко чувство. Womenенски 3 -Покан на камини од време и вистинито.

За производот

Избор на клиент