0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Герсон сет од 20 метри долги електрични ленти за внатрешен двор со светилки со сијалици

Герсон сет од 20 метри долги електрични ленти за внатрешен двор со светилки со сијалици

DEN 639.84
Достапно за нарачка

Достапност

Llе го осветлите светот со овој зачудувачки сет на електрична светлина. Секоја влакно во овој сет од 2 жици на внатрешен двор, вклучува 20 стаклени светилки ST38 (вкупно 40 светилки), секој расположен 12-инчи оддалечен со вкупна осветлена должина од 9,5 стапки. Добивате две нишки во предметот, така што е вкупно 40 светла и 38 метри на осветлување! Безбедно напојување од UL-список со ул, 6-инчен кафеав кабел со долги кафеави, овој сет на светло за внатрешен двор ќе свети нежно и безбедно цела ноќ и ја прави оваа светлина жица совршен акцент на затворено или на отворено за секоја сезона. Поврзете се до 4 светлосни жици за да го украсите вашиот дом, внатре или надвор. Потерајте го темнината со овие убави и енергетски ефикасни светлосни жици! Електрична лента за внатрешни работи. Секоја светлосна низа има 20 стаклени светилки ST38 со 12-инчен растојание на сијалицата. Секоја светлосна низа има 6-инчен долги олово кабел, 6-инчен кабел за опашка и вкупна осветлена должина од 19 метри. Поврзете се до 4 нишки заедно. За внатрешна или надворешна употреба. Донесете топлина во вашите области за живеење!.

За производот

Избор на клиент