0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стрип Индустриски стрип Книга Бронтосаурус илустрација диносаурус рептил факти платно wallидна уметност дизајн од Сангита Бачелет, 16 20

Стрип Индустриски стрип Книга Бронтосаурус илустрација диносаурус рептил факти платно wallидна уметност дизајн

DEN 191.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Сангита Бачелет.

За производот

Избор на клиент