0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Shuseенски велосипедски шорцеви за велосипеди со големина Terra & Sky, 2-пакет

Shuseенски велосипедски шорцеви за велосипеди со големина Terra & Sky, 2-пакет

DEN 236.00
Достапно за нарачка

Достапност

Овие Тера печати : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 пар шорцеви за печатење и 1 пар цврсти шорцеви. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Skinny. Подигнување и инсејм : Висок пораст; хитови над коленото. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Широк лента за половината. Женски плус големина шорцеви за велосипеди со 2-пакети од Terra & Sky.

За производот

Избор на клиент