0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Madden Girls gold aldiie footed sandal

Madden Girls gold aldiie footed sandal

DEN 479.84
Достапно за нарачка

Достапност

„Goldiie“ на Мадден Девојка е класична силуета за нозе во кревет со дното на платформата. Се одликува со дното налик на плута со платформа и две прилагодливи токи за вклопување. Подножје. Сандал. Жени. Slate Blue.

За производот

Избор на клиент