0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Грејсон Социјални девојки се грижат мечки графички тимови, 2-пакувања, големини XS-XXL

Грејсон Социјални девојки се грижат мечки графички тимови, 2-пакувања, големини XS-XXL

DEN 288.00
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете малку боја на нејзината гардероба со оваа 2-пакет маици од Грејсон Социјал. Одликувајќи се со графики со ретро -нега и опуштено момче, овие ладни и удобни маички се пар со фармерки за училиште или шорцеви за да легнат дома. Разновидни и стилски, тие прават совршени преодни маици за потопло време. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Плетен Jerseyерси. © Хасбро, сите права се задржани. Девојки 2-пакувања мечки мечки графички тимови од Грејсон Социјал.

За производот

Избор на клиент