0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Garanimals Toddler Boys Graphic Graphic Hoodie, големини 12M-5T

Garanimals Toddler Boys Graphic Graphic Hoodie, големини 12M-5T

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Чувствувајќи се жлебови и изгледа добро. Оваа мека и опуштена печатена худи од Гаранималс сигурно ќе стане негово одење во секоја сезона. Од прекрасната предна графика до лесниот стил на пулвер, оваа качулка прави одличен слој над мета или резервоар кога станува малку студено или изгледа сензационално самостојно. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : графички однапред; ребрести полите. Графички худи со момчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

За производот

Избор на клиент