0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Bg by baggallini oustin tote

Bg by baggallini oustin tote

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Остин Тоте го отелотворува нашето основно верување; Модата и функцијата секогаш треба да одат рака под рака. Со многу џебови и удобна рачка за ракав за багаж, разноврсниот тоте на Остин е совршен избор за патување помеѓу терминали или обичен ден на шопинг. Матниот сребрен хардвер додава елегантен допир на оваа стилска силуета. Лесен полиестер и отпорен на вода. Заштита на РФИД. Ракав за багаж. 3 слотови за картички. Отстранлива, прилагодлива лента за вкрстено ниво. Џеб за брз пристап. Внатрешна организација. 17 "w x 12" h x 5.25 "г.

За производот

Избор на клиент