0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Chama плус големина за капење за капење за жени кои фрлаат тенки костуми за капење на стомакот

Chama плус големина за капење за капење за жени кои фрлаат тенки костуми за капење на стомакот

DEN 336.00
Достапно за нарачка

Достапност

Кликнете за да ги проверите нашите ново лансирани бои за оваа сезона! Бели точки, црно цветно. Подгответе се за следното бегство на плажа со нашата цветна замаглување руф, плус големина за капење со големина од 2 парчиња. Нашиот костим за капење е погоден за летна облека за плажа, облека за капење, забава на плажа, забава за базени, бањата, солариум и одмори. Носејќи го овој симпатичен сет на бикини, ве прави да изгледате неверојатно цело време . Овој скромен танкини има врвен бикини од бикини и високо-полови момчиња, совршен сет за капење за девојки кои бараат поголема покриеност. Додава допир на сладост и прифатете ја вашата женска страна со овој класичен костим за капење. Прилагодливите слаби шпагети ленти за рамо ги одржуваат минималните линии на тен, додека нудите безбедност и поддршка, издржете да го пронајдете вашето идеално вклопување и удобност. Дизајнот на рафли ја размачкува вашата фигура додека крие несовршености. Плус, меките ленти за ткаенини можат да се прилагодат за да се создаде персонализирана вклопување. - Материјал : 82% полиестер, 18% еластан - Избор на боја : зелена, розова, црна цветна - големина : xl, 2xl, 3xl, 4xl - печатење : цветно/цврсто - деколте : u врат - градник Тип : Отстранлив градник на градници - Поддршка - Поддршка Тип : Бесплатна жица - ракав : без ракави. - Back Details : Adjustable Strappy Back - Hemline : Ruffle Hem - Bottom Type : Boyshorts - Style : Cute & Comfortable - Group : Women, Ladies, Girls - Type : Tankini, Swimsuits, Swimwears, Bathing Suits - Occasions : Summer Beachwear, Swimwear, Забава на плажа, забава за базени, бања, солариум, одмори . - грижа : рака или нежна машина миење во ладна вода / не бели - вклопување и големина : точно до големина. Погледнете ја табелата со големина. - Вклучен пакет : 1 Топнини Топ & 1 Момбирс - Политика за враќање : Предметите може да се вратат или разменуваат во рок од 30 дена по приемот на сè додека не се измиени, неоткриени и неискористени.

За производот

Избор на клиент