0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 47.68
Достапно за нарачка

Достапност

Кафе + протеини : Ванила лате Супер кафе содржи 0g додаден шеќер, додадено протеини и МКТ масло. Совршено кето кафе за низок јаглерод, диета со високи протеини. Сега, во погодно шише со повеќе сервиси 32oz, совршено кафе е да ве задржи да се поттикне дома . популарен, вкус без вина : Не можете да најдете здраво замрзнато кафе? Решен проблем. Ванила Лате Супер кафе откри дека совршената рамнотежа - богата, но не и надмоќна; Слатка, но не и шеќерна. Со препуштени белешки за ванила и вистинска количина на сладост, тоа е лате што го сакате, но направено со само позитивни состојки . електрифицирање на вкус, без несреќа со шеќер : додека другите флаширани кафиња се вчитуваат на додаден шеќер и други нездрави состојки, комбинирани супер кафе, супер кафе комбинира Ледено кафе, додаде протеини, МКТ масло и само допир на монашки овошје и стевиа, за да ви ги донесе најновите во иновациите во Лате. Ова паметно протеинско кафе ќе ви даде одржлива енергија за да ве задржи гориво цел ден . изградена на позитивност : Основана во 2016 година во просторијата за домови на нашиот брат, нашата мисија беше да создадеме подобро кафе-флаширано кафе направено со позитивни состојки. Оттогаш, ние сме прикажани на резервоарот за ајкули и продадовме над 100 милиони шишиња, сè додека продолжуваме да шириме позитивна енергија преку нашите производи и луѓе.

За производот

Избор на клиент