0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тајни богатства женски и жени плус список врв

Тајни богатства женски и жени плус список врв

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Овој женски сон врвот со тајни богатства ве одржува пријатно. Направено од мека француска тери ткаенина и дизајн со опуштено вклопување. Совршено е за носење во кревет и каде било да легнувате низ куќата. 57% рециклиран полиестер 25% БЦИ памук 18% Рејон Француски Тери; . Повлечен стил; . тркалезен врат; . Долги ракави; . Достапно во различни бои ;. Изработена од ткаенина за одржливост со 57% од рециклиран поли 25% OG BCI памук; . Машинско миење ладен нежен циклус со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, железо на најниско поставување колку што е потребно ;. Направено во Индонезија.

За производот

Избор на клиент