0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стариот бакар, универзален од 'рѓа-олеј, сите површински ентериер, металик спреј-боја-249132, Оз, пакет

Стариот бакар, универзален од 'рѓа-олеј, сите површински ентериер, металик спреј-боја-249132, Оз, пакет

DEN 159.52
Достапно за нарачка

Достапност

Стариот бакар, универзален од 'рѓа-олеј, сите површински внатрешни/надворешни метални метални спреј-боја-249132, 11 мл, 6 пакет : може да се користи на буквално секоја површина : винил, метал, пластика, фиберглас, бетон, стакло, плетен и дрво. Формулата заснована на нафта обезбедува супериорно покривање до 15 квадратни метри, издржливост и заштита од 'рѓа. Насликајте се суши на допир за 30 минути. Специјално дизајнираната млазница го елиминира заморот на прстите, штити од капење и спрејови од кој било агол - дури и наопаку за да се достигнат области. Внатрешна/надворешна употреба, дизајнирана за речиси секоја површина, вклучувајќи винил, метал, пластика, фиберглас, бетон, стакло, плетен и дрво. Формулата заснована на нафта обезбедува супериорна адхезија, се спротивставува на згаснување и чипување, се спротивставува на 'рѓа и корозија. Насликајте се на допир за 30 минути овозможувајќи брз пресврт на проектот. 11 мл. Конзерва за бојадисување на области до 15 квадратни метри . Металниот финиш создава резолуција, длабок, треперлив изглед. Специјализираната капа го елиминира заморот на прстите и нуди 360 °, технологија за спреј за секој агол.

За производот

Избор на клиент