0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Мулти руфле кревет здолниште капка кралица црвена

Мулти руфле кревет здолниште капка кралица црвена

DEN 207.84
Достапно за нарачка

Достапност

Ibrивописни, отпорни на избледени бои : Елегантен удобно микрофибер е направен да изгледа добро како што се чувствува. Исклучително е брза во боја, па дури и по години редовна употреба ќе изгледа како живописно како и првата вечер во која уживавте. 100% свиленкаста мека четкана микрофибер ткаенина - изработена од висококвалитетни зрна со двојно четкани микрофибер, ултра удобно и супер силно постелнина со години до трае. Одличен Божиќ, благодарение на давањето, мајките и денот на таткото, идејата за подарок за празници . Посебна лесна грижа - машина што се пее во студ, брзо се суши на суво сува ниска температура. Дамка, смалување и отпорна на брчки. 100% пријателски за животната средина. Материјалот за микрофибер е ладен и дише и потрајни од памук . 100-процент микрофибер.

За производот

Избор на клиент