0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Килим на отворено подрачје на границата Фреда, беж црвена 2, 5 '8'

Килим на отворено подрачје на границата Фреда, беж црвена 2, 5 '8'

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете софистицирана елеганција во вашиот затворен или отворен простор со овој прекрасен килим. Дизајнирано со еластичност против секојдневно носење и солзи, овој килим е совршен за области со висок сообраќај и во затворено и на отворено, како што се внатрешен двор, дневна соба, кујна и ходници. Овој килим може да се исчисти со едноставно отпуштање и да се овозможи да се исуши во топло добро вентилирано подрачје. Фреда граница на отворено, килим, беж/ црвена 2, 5 'x 8'.

За производот

Избор на клиент