0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Париз Магнолиас I“ платно уметност од Тина Лавои

Трговска марка ликовна уметност „Париз Магнолиас I“ платно уметност од Тина Лавои

DEN 297.60
Достапно за нарачка

Достапност

Уметник : Тина Лавоејебјект : Флоралстајл : Модерен проитивен Тип на модерни производи : Галерија-обвиткано платно Арт. За создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Тина Лавои 'Париз Магнолиас I' Канвас уметност.

За производот

Избор на клиент