0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „брод“ платно уметност од Крзицоф Броуко

Трговска марка ликовна уметност „брод“ платно уметност од Крзицоф Броуко

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Уметник : Krzysztof Browkosubject : Panderscape Style : Modern & Moderner Product Type : Gallery-обвиткано платно Арт. Процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Krzysztof Browko 'Boat' Canvas Art.

За производот

Избор на клиент