0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Секач за колачиња за време на одмор

Секач за колачиња за време на одмор

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Колачињата секогаш прават одлични подароци, особено на Божиќ. Дајте подарок за домашен третман со користење на овие секачи за Божиќни колачиња за да направите иконични форми на Божиќни теми. Сет од 6 секачи вклучува : дрво, порибување, снежен човек, холи лист, украс и starвезда. Цврсто обоени пластични секачи за колачиња исечени чисти и прецизни форми. Можете исто така да дадете секачи како подароци со приложување на лакот на подарокот или торбата за подароци! Направено од пластични големини се разликуваат. Лесен за употреба и складирање на 6 различни форми : порибување, снежен човек, дрво, тркалезен украс, миење на рака на starвезди и овални украси.

За производот

Избор на клиент