0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Светла започнува салата за активност на диви вигли, бар за играчки, новороденче, унис

Светла започнува салата за активност на диви вигли, бар за играчки, новороденче, унис

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Направете време на игра, сладок сафари на активност со теретана за активности на Wild Wiggles од Bright Starts. Вашиот крал или кралица на џунглата ќе сака да шутира, да леже и да игра на овој стомачен временски душек! Со нов, вклучен играчки бар и 5 играчки за заштеда на вселената и 5 играчки, има многу забава во еден компактен простор. Вклучува кадифен музички играчка за слонови, огледало на стомакот, сонцето треска, играчка од лисја и ринг -штракаат. Пал -слонот игра 4 мелодии за да го забавува вашето новороденче. Играчките за време на стомакот сите доаѓаат на отстранливи врски, за да можете да ги трансформирате играчките за играчки играчки во играчки за шетачи! Оваа игра за салата за бебе е исполнета со светли разнобојни животински ликови, во кој има слон, мајмун и лав. Фатете го вашето внимание на бебињата со 10 ознаки и охрабрете го развојот на моторни вештини со секоја активност. Играчката лента лесно се отстранува кога вашето диво дете почнува да расте и да се шета низ оваа салата за џунгла. Matунгла тематска тематска бебешка стомачна активност Мат : чека сафари на време на игра! Светли папови од сина, зелена, портокалова, жолта и повеќе ќе го фатат окото на вашето бебе заедно со радосни, насмеани животински ликови пријатели . 5 играчки за бебиња : Вклучува кадифен слон што свири музика, бебе безбедно огледало, сонце штракаат , лисја играчки и ринг -штракаат. Играчката и огледалото на слоновите вклучуваат сатен тагис - што бебињата сакаат да ги допираат!. Машината за миење на машината : Плишната салата за салата за бебиња е машина што може да се мие со 5 играчки за преземање, кои се лесни за чистење . Лесно за чување : Новата играчка за заштеда на вселената за заштеда на вселената нуди многу забава за време на игра додека е погодно преклопување за компактно складирање; Отстранете ја и преклопете ја одвојната играчка лента и преклопете го или превртете ја играта за играње за да се повлече кога не е во употреба . Одлично за надавање : Користете како подарок за туширање за бебиња, роденден, Божиќ или подарок за Ханука, што сигурно ќе ве задоволи!.

За производот

Избор на клиент