0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Фурхавен кревет за домашни миленици

Фурхавен кревет за домашни миленици

DEN 719.84
Достапно за нарачка

Достапност

Ultra Plush Lounger на Furhaven Nap е толку мека и свиленкаста, ќе посакате да направиме една по ваша големина! Наменето за домашни миленици кои сакаат да се навиваат во удобност, овој традиционален стил "гнездо " или "cuddler " кревет за кучиња/мачки има wallsидови од пена за поддршка на колковите и назад. Затегната, перница за перница за перница исполнета со растителни влакна е отстранлива за почесто чистење на површината на спиењето. Предниот пресек го прави зачекорувањето во овој кревет лесно за помали, постари или инвалидни миленичиња. Покривот на wallидот од пена е патент и отстранлив за миење (машина или рака што може да се мие). Јадрото на пената е исто така што може да се мие со рака за да го задржи креветот на вашето домашно миризување свежо и чисто. Основи : Lavendersize и димензии : Мал : 19 "x 15 " X 5,5 "(Внатре во димензиите на спиењето : 15 " x 11 ") Средно : 23 "x 18 " x 5,5 "(во внатрешноста на димензиите на спиењето : 19 " x 15 ") Голем : 26 " x 21 "x 5,5 " (во внатрешноста на димензиите на спиењето : 22 "x 19 " ) Екстра големи : 30 "x 27 " x 6 "(во внатрешноста на димензиите на спиењето : 26,5 " x 23 ") jumbo : 42 " x 29 "x 6 " (во внатрешноста на димензиите на спиењето : 38 "x x 24 ") wallsидови од пена за дополнителна поддршка на колковите и грбот . дизајнирани за домашни миленици кои сакаат да се виткаат или„ гнездо “. За лесно внесување од помали, постари или оневозможени миленичиња.

За производот

Избор на клиент