0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Број на конец PIMA памук ултра мек лист поставен целосен - сепија се зголеми

Број на конец PIMA памук ултра мек лист поставен целосен - сепија се зголеми

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Овие високи 500 броеви на нишки PIMA листови се изработени од премија од памучни предива од пима со ткаени ткаенини што ги прави овие листови меки на допир и удобно. Дополнителните долги и фини влакна на Пима обезбедуваат овие листови да бидат лесни и лесни за грижа. Овие чаршафи имаат супериорна сила обезбедуваат издржливост и зголемување на животниот век на вашите чаршафи. 500 броење на конец 100% PIMA памук ултра мека 4 парчиња поставувани комплети - Сепија се зголеми. Изработено од 100% памук PIMA.500 броење на конец.machine. Целосен сет вклучува 1 рамен лист : 1 целосно еластизиран вграден лист : (длабок џеб великодушно големина за да одговара на душеци до 18 инчи) и 2 стандардни перници : .

За производот

Избор на клиент