0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Pantanssaver Custom Fits Mats Carte Clone за BMW, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика отпорна на временски услови, тен, тен

Pantanssaver Custom Fits Mats Carte Clone за BMW, компјутер, целата временска заштита за возила, пластика

DEN 1279.84
Достапно за нарачка

Достапност

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT SET за BMW M4 2019 : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на вашиот BMW M4 подот, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете го вашиот автомобил и облека : Длабоко зелените канали вода, снег , кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, рециклирани отпорни на временски услови ПВЦ, панталони без панталони за БПА се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и одржуваат флексибилност и издржливост до минус 76 ° F (-60 ° C) . Не-лизгање : Флексибилни грицки зафаќајте го подот за да го задржите мат без да му наштетите на вашето возило тепих . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот . одговара на Изберете : 2019 BMW M4 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Избор на клиент