0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Комбицирање на резервоарот за целосна должина на очите со џебови со џебови

Комбицирање на резервоарот за целосна должина на очите со џебови со џебови

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Ibrивописно печатење во боја на вратоврска носи забавен стил на овој резервоар за скокање од очите бонбони заврши со ласкава половината за влечење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. приближно. ИНСЕАМ : 28 ”. Опремени. Повлечете стајлинг. Двојни странични џебови; Prontеб на предната лепенка. Деколте за лажичка. Препечатено печатење на вратоврска. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Врзајте го резервоарот за боја, за жени од бонбони за очи.

За производот

Избор на клиент