0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Основен пливање на Shиво и големи мажи за мажи и големи мажи, големина 4xl со големина 4xl

Основен пливање на Shиво и големи мажи за мажи и големи мажи, големина 4xl со големина 4xl

DEN 350.40
Достапно за нарачка

Достапност

Истегнете се покрај плажа или базен во овие основни шорцеви за пливање Georgeорџ. Тие се изработени од мека ткаенина што се суши брзо и имаат лагер за корпа за мрежи за да ве одржуваат пријатно. 2 наклонети странични џебови и 1 џеб за лепенка од велко ќе ги обезбедат сите ваши шанси и краеви. Достапни во разновидни бои, овие стебла за пливање можат да се носат кога сурфате, пливате или едноставно додека се опуштате покрај плажа или базен. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'0, половината : 30 ", градите : 37", рамења : 45 ". Кратка постава : 100% полиестер. 90% полиестер/10% спандекс. Машината за перење. Направено во Египет.

За производот

Избор на клиент