0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Лицето неприродно катастрофа се враќа во дивиот авион на Зендикар, каде што монструозниот Елдрази го загрозува целиот свет со уништување. Добредојдовте во битка за Зендикар, последното поглавје на Magic The Gathering. Секоја од овие палуби им дава на вашите играчи со алатки да ги здружат силите со жителите на авионот - и самата земја - да се соочат против Елдрази. Нападот на Елдрази, поздравувајќи од просторот помеѓу авионите, Елдрази се немилосрдни уништувачи, а помалите Елдрази веќе не чекаат да пристигнат нивните претпоставени. Преовладувајте го вашиот противник со бран по бран на безбојни суштества и однесете ја борбата до жителите на Зендикар. Забележете : Поради волшебниците од крајбрежната политика, не можеме да испорачаме запечатена магија на меѓународно ниво.

За производот

Избор на клиент