0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Шампионски женски супер без шоу чорапи, пакувања

Шампионски женски супер без шоу чорапи, пакувања

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Championенски Champенски Super No Show Shoce Cops, 3 пакувања. Овие двојни чорапи за суви перформанси се дизајнирани со квалитет на потпишување на шампион, вклопување и технологија за да ве одведат на ново ниво на удобност и перформанси. Сега можете да се движите и да се чувствувате одлично како што изгледате. До студиото, во теретана и насекаде помеѓу. Наменето за начинот на кој живеете. Технологијата со двојно суво влага помага да се одржат нозете ладни и суви. Арх поддршка за подобро вклопување. Лесен, не-амортизиран чорап обезбедува удобност без рефус. Машина за перење. Земја на потекло : Кина. Упатства за нега на ткаенини : Машинско миење ладно со слични бои. Не користете омекнувач на ткаенини. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не железо . материјал за ткаенини : 67% боја на вратоврска : полиестер; 30% памук; 2% спандекс; 1% други. Стил : CHWT18. Боја : А разновидно-темно сиво. Шампион.

За производот

Избор на клиент