0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дијаманти на небото дијаманти во небесното ѓердан со танцување бел дијамантски акцент

Дијаманти на небото дијаманти во небесното ѓердан со танцување бел дијамантски акцент

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Прекрасно преземање на традиционалниот приврзок, овој приврзок за дијаманти со дијаманти е сигурен дека ќе фати какво било срце. Класиката е еден од најпопуларните и универзално прифатените симболи на убовта, и што може да ја изрази вашата вистинска loveубов подобро од нашиот приврзок за танцување дијаманти? . Покажете семејство, пријатели или тој посебен некој колку значат за вас со нашиот блескав приврзок. Нашиот приврзок за танцување дијамант е совршен подарок за изразување на вашата убов. Тоа е совршен подарок за сите прилики .. родендени, Денот на вineубените, дипломирањата или само затоа што. . Зачудувачки тркалезни дијаманти се прецизно поставени за да го истакнат овој приврзок за танцување дијамант и направете го искра исто како и вашата мила. Срцето ја симболизира loveубовта што ја имате едни кон други, додека дијамантите претставуваат нераскинлива врска што ја споделувате .. Достапно луксуз : Не треба да потрошите богатство за да уживате во гламурот и величественоста на дијамантите. Сега дијамантите можат да бидат најдобриот пријател на секоја девојка. Зачудувачки и сјајни : брилијантни дијаманти со висок степен му даваат супериорна искра на овој зачудувачки приврзок .. Пријателски за кожа : без олово, без никел, хипоалергичен и погоден за сите типови кожа .. Разновидно : Изгледа одлично на сите видови облека, формални и обични .. . Тешка 0,925 Стерлинг Сребрена конструкција Спецификации : . 0,925 Стерлинг сребро, најчистиот највисок квалитет достапен на пазарот. Издржлив и отпорен на гребнатини и вдлабнатини. Убав лак и сјај. Отпорен на 'рѓа, идеален за секојдневно носење и додека се истушира ​​или пливање. Тип на ланец : јаже. Акцент на скапоцен камен Тип : Бели дијаманти. Пакетот вклучува. 1 x Dianction Diamond ѓердан Подарок што ги искри и блескави сите : Овој приврзок за дијаманти за безвременски танцување е сигурен дека ќе го фати нечие срце. Модно акцентиран со брилијантни бели дијаманти, овој ѓердан е романтичен, сонуван и стручно изработен за да ја одрази вашата loveубов . Прекрасен ланец на јаже од 18 инчи Вклучен : Овој 0,925 Стерлинг сребро или 0,925 Стерлинг Сребрен танцување дијамантски ѓердан е прекрасно суспендиран од модерниот 18-инчен јаже ланец, кој е издржлив колку што е стилски. Синџирот може да се користи и со други приврзоци или исто како што е. Направете вашата ќерка да се чувствува дополнително специјално на нејзиниот роденден или да му подари на вашата најдобра пријателка и потсетете ја колку ви значи.

За производот

Избор на клиент