0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски работи Activeенски активни DRI Works Top Top Top

Атлетски работи Activeенски активни DRI Works Top Top Top

DEN 527.84
Достапно за нарачка

Достапност

Здраво Нова салата другар! Плоштадскиот резервоар за вратот на атлетските работи, ве одржува кул и удобно цело време. Одликувајќи се со ткаенина за влага и вграден градник, овој симпатичен резервоар ги прави и кругите надвор од салата. Идеално е за вашата гардероба со топло време. Исклучиво на. Материјал : 90% памук/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : квадратно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вграден градник; Ткаенината за влага за влага ви помага да ве олади и суши. Плоштад врат резервоар за јуниори од атлетски дела.

За производот

Избор на клиент