0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Hush кученца Машка бенет Пт Слиптон црна кожа се лизга

Hush кученца Машка бенет Пт Слиптон црна кожа се лизга

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Чај-бај, плускавци. Чекор на 360 ° удобност со системот за истегнување на Bennet Pt Slip Pefect Fit што ја гушка стапалото за моментална флексибилност и целодневна удобност. Изработена во мека кожа со полно зрно за помалку иритирачки шевови и изградена со нашето отскокнување ™ подножје што обезбедува враќање на енергијата со секој чекор, овие модерни чевли за фустани се толку удобни што ќе станат ваш сезони во текот на целата сезона. • Дизајниран со систем за истегнување на совршена форма, кој се формира до ногата за Ultimate за 360 ° Comfort Comfort • Изработена во мека кожа со полно зрно со помалку иритирачки споеви • Изграден со нашето отскокнување ™ стапало, обезбедувајќи удобност и енергија од секој чекор • Флексибилен надворешен кафез Брави во нашата надворешна плоча со пет поти за целодневна стабилност • Супер мека, надворешна плоча со пет подрачја обезбедува супериорна поддршка и амортизирање на подножјето • Достапно во средна и широка ширина за да одговара на различни форми на нозе и големини.

За производот

Избор на клиент