0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Голи домашен микрофибер 7-парчен црвен и црвен кревет во торба, полн

Голи домашен микрофибер 7-парчен црвен и црвен кревет во торба, полн

DEN 1039.84
Достапно за нарачка

Достапност

Голи домашен микрофибер 7 парчиња црвен и црвен кревет во торба, подобро спиење подобро и разбуди се чувствувајќи освежено подготвено за преземање на денот! Нашите супериорни алтернативни премија удобности се луксузно меки и меки. Најдобрата алтернатива за удобност без алергија во текот на целата година. Премиум постелнина за постелнина сет на располагање во големини : близнак, близнак XL, полн, полн XL, кралица, крал, крал во Калифорнија, сплит кралица, сплит крал и сплит на главата Флекс крал. Издржлив и дишење ултра-мек микрофибер кревет во сет на торби вклучува еден комплет за утешител, еден вграден лист, еден рамен лист и две перници. Најмекиот утешител и чаршафите направени со нашата ултра-мека ткаенина за микрофибер полиестер се четкаат за дополнителна мекост. Лесна постелнина што можете да ја ставите во машината за перење и да се намалите суво. Нашите комплети за постелнина за дома ќе траат од Новак година до дипломирањето. Целосен 7 парчиња премиум кревет-во-торба вклучува 1 целосен комплет за удобност и 1 целосен комплет за микрофибер со 4 парчиња. Комплет сет : 1 целосен/кралица утешител 88 "x 90", 1 стандардна перница срам 20 "x 26". Сет на лист : 1 целосен вграден лист 54 "x 75" x 15 "џеб, 1 стандардна перница 20" x 30 "и 1 целосен рамен лист 81" x 96 ". Цела сезона надолу алтернатива исполнета со лесен кадифни полиестер. Направено од Ултра мека, дише, врвна ткаенина од мирфибер. Нежна на кожата, изработена од 100% хипоалергични материјали. Нашиот ултра избришан зашиен низ кутијата за бод спречува да ја пополне смената. Ултра-мек микрофибер отпорен 15 инчи длабоко. Машинско миење во ладна вода со слични бои. Турката суво ниско. Не бели.

За производот

Избор на клиент