0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Денот на Ферис Булер надвор

Денот на Ферис Булер надвор

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Однесете го денот со кошула од нашиот избор на слободен ден на Ферис Булер. Овој класик на Johnон Хјуз за момче од средно училиште што игра кукави е совршено за сè, од болен ден до импровизирана изведба на парадата. Овие стилови се движат прилично брзо, ако не застанете и купувате секој еднаш во некое време, може да ги промашите! Возрасна маица за графички екипа на екипажот. Грижа : Машинско миење и суво суво. За вашите удобни ознаки на вратот се отпечатени на екранот.

За производот

Избор на клиент