0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Софија фармерки женски Софија слаби средно издигнување на фармерки од полите

Софија фармерки женски Софија слаби средно издигнување на фармерки од полите

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Искинато, искинати и тотално кул. Фармерките на Софија носи малку предност на вашиот тексас со меко скулптури, дизајнирани да ги прегрнат вашите кривини за изглед на фигура. Здраво на вашите нови омилени фармерки за дневни и ноќни активности. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Rasgados, Deshilachados y Espectaculares. Sofia Jeans le da un toque иноватор А tu mezclilla con un talle que moldea suavemente la figura, diseñado para abrazar tus curvas y dar un изгледа фаворит. Дејл Ла Биенвенида А ТУС НУЕВОС фармерки Preferidos Que Podrás USAR Día y Noche. Ексклузивен en. Материјал : бел : 98% памук/2% спандекс; COMO : 59% памук/28% полиестер/12% вискоза/1% спандекс/бланко : 98% алгодон; 2% LICRA. Комо : 59% Алгодон; 28% Полистер; 12% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Skinny/Talle Ajustado. Подигање и инсејм : високи; 27 ”inseam/tiro alto; 27 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : потресена ајкулас пом/рудо неправилна y desgastado. Зошто ќе ја сакате : Слабиот силуета и истегнување на вклопување нудат елегантен, удобен изглед. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За производот

Избор на клиент