0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
BlenderBottle 20oz Sportmixer Tritan Grip Shaker Cup Coral

BlenderBottle 20oz Sportmixer Tritan Grip Shaker Cup Coral

DEN 244.00
Достапно за нарачка

Достапност

Дизајнирано со еднакви делови стил, иновации и разноврсност, Sportmixer на Blenderbottle се искачува на предизвикот на вашиот активен и зафатен начин на живот, редефинирајќи го тоа што значи да се биде шише Шакер. Кажете „збогум“ на грутки протеини се тресат и „здраво“ за да се изедначат пијалоци со одлично вкус. Нашиот патентиран систем за мешање ја користи размахване жицата Blenderball - основа само во чашите за шејкер на брендерботот - за да ги мешате дури и најгустите состојки додека се тресете. Направено од трајна пластика на Истман Тритан, Sportmixer нуди супериорна јасност и издржливост и ви овозможува да уживате во денешниот пијалак без да го вкусите минатонеделниот протеински тресење. Sportloop е изненадувачки корисен - само кликнете на вашиот Sportmixer до вашата торба за теретана или ранец и земете го каде и да одите. Затегнете го капакот на завртката на шишето, прилепете го капачето на флип и сте подготвени да се тркалате-нашата гаранција за докажување на истекување ја покрива. Гумениот Sport Grip нуди цврста држава, без разлика дали тресете некои протеини или носите вода додека џогирате. Направени од само најквалитетни материјали, чашите за шејкер на блендерботот се-и секогаш биле-БПА и фталат бесплатно. Blenderbottle Sportmixer Grink Shaker Cup Blenderball Blankeball внатре. Отпорен на дамки и мирис. Rubleated Sport Grip нуди цврст зафат. Удобен спортови за лесно носење. Останете капачето за преклопување нема да ви се затвори носот. Гаранција за докажување на протекување. Широката уста го олеснува додавањето на состојки и чистењето. Унца и милилитарни ознаки за лесно мерење. Се вклопува во повеќето држачи за пијалоци со автомобили. БПА и фталат бесплатно. Безбедна машина за миење садови. 20-Оз. & 28-Оз. капацитети.

За производот

Избор на клиент