0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Колекција Фридом Талес дизајнер хобо торба од Миа К. Фароу

Колекција Фридом Талес дизајнер хобо торба од Миа К. Фароу

DEN 719.84
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа дизајнерска торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. Фароу направена од висококвалитетна кожна ткаенина од кожа, луксузен златен тон хардвер, поштенски затвор, декоративно отстранлив отстранлив тасел, со шарм, внатрешни работи, три одделни прегради; Едниот е wallиден патент џеб со простран преграда, средно-патент и еден простран оддел со лизгање во џебови надворешни карактеристики на задниот џеб и две странични џебови за дополнителен простор со тасела на секоја странична рачка пад 11 во мерења : 18 во W x 14 in d x 6 in h hobo чанта, дизајнер хобо, торбичка за рамо, чанти за хобо, торба за хобо.

За производот

Избор на клиент