0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Pioneer Woman Scoop Top на вратот без ракави

Pioneer Woman Scoop Top на вратот без ракави

DEN 223.84
Достапно за нарачка

Достапност

Надвор од вашиот секојдневен резервоар. Овој воздушен, лесен врв од Pioneer Woman го одржува класичен со дизајн без ракави, додавајќи текстура со завршна облога. Подготвување за денот е таков ветер. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : 26 ”предна должина; дизајн на креп; странични парчиња. Womenенски лажички резервоар за вратот од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

За производот

Избор на клиент