0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Клир де Лун Краток ракав V-врата за цвеќиња со цвеќиња со цвеќиња

Клир де Лун Краток ракав V-врата за цвеќиња со цвеќиња со цвеќиња

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Дневна во удобност во оваа кошула за спиење со краток ракав од Клер де Лун. 100% органска ткаенина од памук Jerseyерси се чувствува кул на допир и без напор се лизга над кожата. Овој пријатна ден, удобно ноќно лекување ќе биде вашиот омилен додаток на вашата гардероба за облека за спиење. Ништо не е поубаво или поудобно од ова спиење на вратот за вратот за да ја одморите вашата убавина или само да се разладите околу куќата. Одликувајќи се со кратки ракави, V-врат и должина на лесна облека. Овој Clair de Lune 100% памук за спиење е ваш стил на облека за спиење за луксузен луксуз. Клер де Лун Краток ракав за спиење. Моделот е 5 '10 "носење големина мала . краток ракав со V-врат. Должината е 38" од HPS. 100% органски дрес на памук. Машинско миење ладно одделно, нежно циклусот Не го избегнувам сувото суво ниско отстранување веднаш ниско железо доколку е потребно. Направено во Виетнам.

За производот

Избор на клиент