0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Јакна од швајцарска технологија за бебе и дете момче, големини 12м-5Т

Јакна од швајцарска технологија за бебе и дете момче, големини 12м-5Т

DEN 632.48
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвен и подготвен да го преземе денот со зимската јакна за зимска технологија. Нареден со мека mircrofleece, ова палто е сигурно да го задржи пријатно, удобно и изгледа симпатично. Исклучиво на. Застанете јака со прицврстен аспиратор. Затворање на поштенски патенти. Долги ракави. Две странични џебови за да се одржат најважните работи. Ткаенина што се појавува во вода. Поставата за микрофлеици. Школка, постава и пополнување : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Момци за бебиња и мали деца со качулка со качулка од швајцарска технологија.

За производот

Избор на клиент