0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Зимски јакна за девојчиња Reebok Girls Softshell, големини 4-18

Зимски јакна за девојчиња Reebok Girls Softshell, големини 4-18

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Постојано прашувајќи дали се доволно топли? Оваа зимска јакна од 2-во-1 Reebok Softshell Systems ќе стави крај на тоа досадно прашање! Комплетен со прицврстен аспиратор за да се појави за ветровити денови, оваа јакна има внатрешен слој на крзно од крзно и надворешен слој на јакна од меки. Внатрешниот слој е различна боја од надворешниот слој и може да се носи самостојно, со надворешниот слој на Рибок, или под друга јакна по нејзин избор! Надворешниот слој на меки е отпорен на ветер и вода, опремена со два предни џебови, џеб за патенти за градите за важни предмети и висока јака на вратот за додадена топлина. Идеален избор за патување до училиште, патување до паркот и многу повеќе, оваа јакна е наменета за одлична топлина, удобност и стил. Рејбок девојки надворешна облека.

За производот

Избор на клиент