0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност 'Анаполис Мериленд Скајлин WB-1' платно уметност од Марлен Вотсон, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност 'Анаполис Мериленд Скајлин WB-1' платно уметност од Марлен Вотсон, златна

DEN 399.84
Достапно за нарачка

Достапност

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејзаж-апестит : Современа трговска марка ликовна уметност 'Анаполис Мериленд Скајлин WB-1' Canvas Art by Marlene Watson, Gold Gold Gold Gold Rame : Artist : Marlene Watson. Тема : Пејзаж. Стил : современ. Тип на производ : Златна украсна рамка, акрилик. Ова подготвено да виси парче во златна украсна рамка има разнобојна слика на Skyline Annapolis, Maryland Skyline. печатење на giclee под акрилик во златна украсна рамка. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси.

За производот

Избор на клиент