0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Topенски долги долги градници со големина на градник Танкини Топини

Topенски долги долги градници со големина на градник Танкини Топини

DEN 621.60
Достапно за нарачка

Достапност

BYOB - Донесете свои бикини. Паметната чипка : 100% полиестербра со големина за совршено фино наредено Cupsunderwire Supportruched Center Gore Rose Golden Golder Hardware Прилагодливи ленти со капчиња Медалјон Ракербек g Затворање на кука во грб со три решетки за прилагодлива фитринс со ладна вода после последователна. Рачно миење ладно со слични бои. Не бели. Линија суво во сенка. Не паѓајте суво. Не пеглајте.

За производот

Избор на клиент