0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Вода starsвезди надуени ленти со рака на водата - розов дизајн на леопард - со векови и нагоре - унисекс

Вода starsвезди надуени ленти со рака на водата - розов дизајн на леопард - со векови и нагоре - унисекс

DEN 444.32
Достапно за нарачка

Достапност

Водени starsвезди ™ надувување на рака лебди / водни крилја / ленти со рака со розов и сино леопард дизајн. Сет од 2 плови за надувување на надувување се совршени за да се изгради доверба на пливање на дете! Препорачано за најмодерните деца околу - 2+. Унисекс - Совршен за девојчиња или момчиња! Носете додека сте во базен, езеро или каде било каде ви е потребна помош за пливање. Ова не е уред за спасување. Потребен е надзор на возрасни. Исто така, вклучени во дизајнот на розовиот леопард се и елеците за пливање, тренери за пливање и базен со надувување од 6 метри. Носете го овој сет од 2 на рацете за да ви помогне да останете во живот. Надувува пред да се лизне над раката на детето. Осигурете се дека прво ги навлажнувате плови за да им помогнете да се лизне на раката на детската вода starsвезди Детските надуени водени крилја - розов леопард. Сет на 2 вода крилја детски плови со розови и сини леопард печати!. Одговара на повеќето деца, влажни пред да ја стават раката на детето и да обезбедат и двете водни крилја да бидат целосно надуени. Совршен за градење доверба во пливање во која било вода!. За возраст од 2-5 години. Пинк и сина шема на боја на леопард. Надувајте се во секунди совршени за патување. Унисекс. Неверојатен подарок за празник. Исто така, вклучени во дизајнот на розовиот леопард се и елеците за пливање, тренери за пливање и базен со надувување од 6 метри. Ова не е уред за спасување. Потребен е надзор на возрасни.

За производот

Избор на клиент