0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дизни Мини Маус девојки Пом Пом Бин со нараквици за појавување, 2-парчиња

Дизни Мини Маус девојки Пом Пом Бин со нараквици за појавување, 2-парчиња

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Совршено за утра на училиште и забава за време на викендот, вашата девојка може да остане топла и тостична со овој Beanie и нараквици поставени во кој има сладок и сакан Minnie Mouse! Изработено во удобно плетење, оваа чудесна капа и нараквици поставени за девојки, исто така, прави супер-ладен подарок за неа со уво инспирирани од пом-украси и детали за карактерот-разигран, зимски сет. Материјал : 100% акрилик. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 грав и 1 пар нараквици. Карактеристики на Beanie : плетено тело; манжетен дизајн; Пом украси; Акцент на лак. Карактеристики на ракавицата : плетено тело; ребрести манжетни; Детализирање на карактерот. © Дизни, сите права се задржани. Девојчињата Мини Маус Пом Бејни со нараквици што одговараат.

За производот

Избор на клиент