0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Везена форма на јамка на јамка за јамка на јамка Магнетна мека предиво завеса со елегантна џакард чипка вклопена врата со целосна рамка Автоматски блиску анти -инс?

Везена форма на јамка на јамка за јамка на јамка Магнетна мека предиво завеса со елегантна џакард чипка вклопена

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Дизајнирајте ја вратата на лизгачкиот екран без рака им помага на децата и миленичињата да шетаат слободно, да се отворат и да се затворат автоматски. Дизајнот на мекото предиво го прави воздухот лесен за влегување во куќата и да го задржи воздухот свеж и вентилацијата. Феникс сликата и дизајнот на чипка ја прави и оваа завеса како уникатна декорација на домот. Можете да ја користите оваа завеса за кујна, спална соба, дневна соба, влезна/задната врата. Издржлива завесата може да се поправи со прицврстувачот за шиење на кука и јамка отколку традиционалниот прицврстувач за прикован кука и јамка, кој е силен, траен и поудобно за употреба. Погоден за разни рамки на вратите. Со 16 парчиња зголемени и подебели магнети кои уживаат посилна вшмукување и побрза брзина на затворање. 2. Рачно зашиено завиткување на ткаенини со двојно слој е издржливо, отпорни на абење, постојано миење и подолго за употреба. Тивко се одликува со двослојно раб и вграден силен магнетски блок за да се спречи да се движи нагоре и надолу. Не се произведува бучава кога ќе го затворите магнет. Не се произведува бучава кога ќе го затворите магнет. Димензијата е 72,8 "x80.7 " (185cmx205cm) добар подарок за вашите семејства и пријатели. Извезена форма на јамка за јамка на јамка на јамка Магнетна мека предиво завеса со елегантна џакард чипка вклопување на вратата со целосна рамка Автоматски блиску анти -инсект 72,8 "x80.7" EHD.

За производот

Избор на клиент